hörmen trakya
0 282 651 22 33
 • Çorlu Seksiyonel Kapı Montajı

  Çorlu Seksiyonel Kapı Montajı
 • Çorlu'da Seksiyonel Kapı Üretimi Yapan Firmalar


  SEKSİYONEL KAPI: Avrupa standartlarına sahip %100 ithal bir ürün olan seksiyonel kapı modellerimiz;
  Endüstriyel kapılarımız yükleme alanlarında, fabrikalarda depolarda yoğun araç trafiğinin bulunduğu ve güvenlik içeren alanlarda sizler için doğru tercih olacaktır.
  Her türlü mimariye uygun bu ürünümüz için sizlere ücretsiz keşif hizmeti sunmaktayız.
  Ürünlerimizde kullanılan motor ve Konturo ünütesi sektörde kalitesiyle kendisini kanıtlamış Alman Beckher markasıdır.

  •    Paneller 40 mm kalınlığında; 0,5 mm galvanize çelik / yoğunlaştırılmış poliüretan dolgu
  •    Seksiyonel kapı panelleri arasında parmak sıkıştırma emniyeti mevcuttur,
  •    Panel yükseklikleri genel şartnamelere uygun olup 500 ve 610 mm’ dir,
  •    Seksiyonel kapıda 20.000 – 30.000 yay açma–kapama sayısı mevcuttur (opsiyonel olarak artabilir)
  •    Seksiyonel kapı rüzgar direnci 95kg/m2 ‘dir,
  •    Paneller arası, kapı alt, üst ve yanlarda sızdırmazlık fitilleri mevcuttur,
  •    Seksiyonel kapılarımız istendiğinde manuel olarak kolay açılma-kapanma imkanı sunar,
  •   Tüm seksiyonel kapılarımızda göbekli panel, düz panel, gofrajlı panel seçenekleri mevcuttur,
  •    Pnomatik emniyet sistemi, yay kırılma emniyet sistemi ve halat kopma emniyet sistemi paket içeriğinde standart olarak sunulmaktadır.
  •    Kapının çarpma ve rüzgara karşı dayanımını arttıran aluminyum takviyeli levhalar mevcuttur.
 • Çorlu'da Turnike Sistemleri

  Turnikeler genellikle iş merkezi girişleri, okullar, üniversiteler, fabrikalar gibi yerlerde kullanılır. Bu tür yerlerde genellikle bir sisteme bağlanırlar. Bu sayede tür giriş ve çıkışlar kayıt altına alınıp gerekli düzen sağlanır. Aynı zamanda yetklisiz kişilerin giriş ve çıkışı da engellenmiş olur.
 • Çorlu Turnike Sistemleri

  Turnikeler bir güvenlik görevlisi eşliğinde kullanılmalıdır. Çünkü Turnike üstünden ve altından geçiş imkanı mevcuttur. Gerçi bu gibi durumlar için turnike kolu altına ve üstüne optik sensörler yerleştirilerek izinsiz girişlerde turnikenin alarm vermesi sağlanabilir.
 • Turnike Sistemleri

  Turnikeler, yani üç kollu turnikeler fiyatları nedeniyle en çok tercih edilen turnikelerdir. Turnike üzerinde yada içine iki adet ACS-551 yada ACS-553 Kart okuyucu entegre edilerek giriş ve çıkışlar kontrollu olarak yapılabilir. Mekan özelliklerine göre tek ayaklı, çift ayaklı, oval yada köşeli tasarımlardan biri tercih edilebilir.
   
 • Çorlu'da Mantar Bariyer Sistemleri

  Mantar bariyer, her tip araçlı suikast riskine karşı özel olarak tasarlanmış bir güvenlik ürünüdür. Saatte 80 km. hızla bile çarpan bir aracı durduracak niteliklere sahip olan mantar bariyer ürünümüz, hidrolik çalışma prensibi ile son derece kararlı bir çözümdür. Bu güne kadar tasarlayıp kurduğumuz onlarca mantar bariyer ilk günkü gibi hizmet vermektedir. Mantar bariyer fiyat anlamındada avantajlı bir üründür.
 • Çorlu Mantar Bariyer Sistemleri

  Yoğun güvenlik gerektiren yerlerde kullanımı gerçekleştirilen mantar bariyer sistemleri, belediyelerin yayalaştırma projesi uyguladıkları sokak ve caddelerde daha çok kullanılmaktadır. Mantar bariyer, alışveriş merkezlerinde, tesis girişlerinde, bina giriş kapıları vb. yerlerde güvenliğin sağlanması açısında kullanılan sistemlerdir. Mantar bariyerler, hidrolik ve pnömatik mantar bariyer olmak üzere iki çeşittir. Birde Ledli mantar bariyer sistemleri bulunmaktadır. Ledler, hidrolik ve pnömatik bariyer sistemlerine entegre edilmektedir.
  Mantar bariyer sistemleri, uzaktan kumanda, plaka okuma, kartlı geçiş, buton ve ogs’li geçiş sistemi ile çalışabilecek şekilde üretilebilmektedir. Mantar bariyer sistemleri aynı zamanda istenilen çap ve yüksekliğe göre de üretilmektedir.
 • Mantar Bariyer Sistemleri

  Darbeye ve hava koşullarına dayanıklı Arma Hidrolik Mantar Bariyer ler, ileri teknolojisiyle Avrupa normu 304 Kalite Paslanmaz borulardan üretilmektedir. Mantar Bariyer in çapı ve yüksekliği, alanın gereksinimlerine ya da istenen güvenlik düzeyine göre değişkenlik göstermektedir. Elektronik özelliği sayesinde, yükseltme/alçaltma işlemi her tür kart okuyucu, uzaktan kumanda, parmak izini tanıyan biyometrik okuyucular, otomatik plaka tanıma sistemi veya basit bir kontrol düğmesiyle dahi, herhangi bir giriş kontrol sistemi aracılığıyla kontrol edilebilir. Bunun yanı sıra Mantar Bariyer sistemlerine; manyetik loop dedektörler, fotoseller, yanıp sönen ışıklar veya kırmızı/yeşil trafik ışığı gibi emniyet aksesuarları kolayca entegre edilebilir
 • Çorlu'da Hermetik Kapılar

  Otomasyon sistemi güvenlik sensörleri ile uygulanabilir. Bu olanak transit geçişlerde ve kapı kanadının açılması esnasında en yüksek seviyede güvenlik sağlar. Sedye ve tekerlekli sandalyeli hastaların sıklıkla geçiş yaptığı kapılarda güvenlik en temel ihtiyaçtır.HS versiyonu ağır kanatlar için kullanılabilmeyi mümkün kılar. Özellikle radyoloji sektöründe X-Ray odalarında zararlı dalgaların yayılmasını önlemek için kullanılır.

 • Çorlu Hermetik Kapılar

  Yuvarlak gövdesi sayesinde kiri ve tozu kendisinden uzak tutar, temizlik kolaylığı sağlar. Bu özellik bütün aksesuarlarda olduğu gibi bu otomasyon sisteminin hastanelerde ve dinlenme merkezlerinde ideal olmasını sağlar. Otomatik kapılar hem hijyeni hem güvenliği sağlarken aynı zamanda hastalar ve çalışanlar için hareket özgürlüklerini kısıtlamamalıdır. Steril düzene riayet etmeli ve kapı kolu kullanmaktan uzak tutmalıdır. Valor bütün bu gereksinimleri karşılayan bir çözümdür.
 • Hermetik Kapılar

  Bütün versiyonlarında bulunan titreşim izolasyon fitili sayesinde oldukça sessiz ve gürültüsüz çalışması, konforun en önemli kriter olduğu yapılarda bu otomasyonun ideal seçenek olmasını sağlar. Örneğin; ameliyathaneler, SPA merkezleri, sağlık merkezleri; rahat, konforlu, elverişli olmalıdır ki bu sayede hastalara psikolojik ve fiziksel rahatlık sağlanmalıdır.Kayıt stüdyoları en üst seviye sessizliğe ihtiyaç duyar.
 • Çorlu'da Yanakayar Fotoselli Kapılar

  Otomatik yana kayar fotoselli kapılarda, kullanım amacına yönelik olarak program seçim anahtarı, batarya, elektronik kilit, anahtarlı şalter, kartlı ve şifreli geçiş sistemi, uzaktan kumanda, değişik cam alternatifleri, hava perdesi gibi çeşitli seçenekler ilave edilebilir.
  Otomatik yana kayar fotoselli kapılar her türlü mağazalar, bankalar, büro, otel, süper marketler, restaurantlar , üniversiteler, idari merkezler, is merkezleri gibi birçok alanda uygulama imkanı bulur.
 • Çorlu Yanakayar Fotoselli Kapılar

  Otomatik yana kayar fotoselli kapılar, her türlü genişlik ve yükseklikte, her projeye ve detaya uygulanabilir niteliklere sahiptir.Yana kayar fotoselli kapı sistemlerinde de en çok tercih edileni iki sabit iki hareketli kanat tipidir.

  Fotoselli kapı için net genişlik önemli bir detaydır. Genişlik için en ideal mesafe 160-180cm'dir (sabit kanatlar ile 320-360)En ideal yükseklik de 210-220cm gibidir. Bu yüksekliğin üstü sabit düşünülmelidir.
 • Yanakayar Fotoselli Kapılar

  Otomatik yana kayar fotoselli kapılar, iç ortamla, dış ortamı ; hem hava akımı açısından, hem toz ve rüzgar girişini engellemek açısından kontrollü bir şekil de böler. Bu kullanım mantığı isletmelerde isi tasarrufu da sağlamaktadır.
  Otomatik fotoselli kayar kapı sistemleri giriş cephelerinde şeffaflığın getirdiği davetkarlığı ön plana çıkartarak mimari bütünlüğüne katkıda bulunmaktadır.
 • Çorlu'da Fotoselli Cam Kapı

  Fotoselli kayar kapı sistemleri iç ortam uygulaması ve dış ortam uygulaması olarak sistemde kullanılacak malzemeler farklıdır. Fotoselli kayar kapı sistemleri giriş ve çıkışlar için uygun çözümlerdir hızlı açılış özelliği ile zaman kaybını asgari düzeye indirmektedir.

  Fotoselli sistemlerde kayar kapılar otomatik algılayıcıya sahiptir. 
 • Çorlu Fotoselli Cam Kapı

  Fotoselli kapı sistemleri çok fazla amaçla kullanılmaktadır. Örnek olarak site, apartman, alışveriş merkezlerinde, park, bahçelerde, villalarda, sanayide, otellerde, hastanelerde, üniversiteler, fabrikalar, modern binalarda hemen hemen aklınızın alabileceği her yerde kullanmak mümkündür.
 • Fotoselli Cam Kapı

  Kış modu, kilitleme, dış radar iptali ve manuel modlar gibi özel kullanım modları mevcuttur. Kilitli modda motor baskıs, 5+5 lamine cam ve yere geçme pim sistemli kilidi ile son derece güvenlidir.
  İsteğe göre kumlanmış cam ve özel renklerde boyanabilmektedirler.
 • Çorlu'da Radarlu Geçiş Sistemleri

  Radarlı kapılar; Mağaza, market, otel, hastane, benzin istasyonları ve iş merkezleri gibi bir çok yapıda günlük hayatı kolaylaştırıcı hızlı, estetik ve ekonomik çözümler sunar.
  Son derece sessiz çalışan mekanizmasıyla konforlu ve güvenlidir. İki yönlü geçiş, tek yönlü geçiş, tamamen açık, tamamen kapalı, kısmi açılım gibi kontrol seçenekleri mevcuttur. İstenilen renklerde üretim yapılabilir.
 • Çorlu Radarlı Geçiş Sistemleri

  Radarlı Kapı Otomasyon Sistemleri Özellikle yaya giriş çıkışının yoğun olduğu oteller, akaryakıt istasyonları, alış veriş merkezleri, hastaneler, iş merkezleri süper marketler vb. binalarda hızlı açma kapama sağlayan kapı tipleridir. Yana kayar fotoselli kapılar olarak da bilinen bu kapılar, radarlarının bir cisim hareketi algıladığında açılması ve ayarlanabilir kısa süre içinde kapanması sebebiyle tercih edilirler.
 • Radarlı Geçiş Sistemleri

  Otomatik kayar kapılar, iş merkezleri, kamu binaları, endüstriyel tesisler, okullar, oteller, hastaneler, fabrikalar, alış veriş merkezleri vb. yerler için tercih edilen en popüler kapı sistemleridir.
« 1 | 2 | 3